Spotkanie świąteczne

Wraz z Fundacją Biedronki mamy zaszczyt zaprosić Seniorów z Miasta Białogard na Spotkanie wigilijne,🎄 które odbędzie się w dnia 18 grudnia 2023 r w godzinach 12-16 w Bistro MamaOle.
Otrzymaliśmy Grant od Fundacji Biedronka na realizację Programu pt. „Akcja Kolacja”.
Celem programu jest przeciwdziałanie samotności seniorów w szczególnym okresie Świąt Bożego Narodzenia, a także zainspirowanie społeczeństwa do samodzielnego organizowania spotkań z osobami starszymi – chociażby poprzez zaproszenie na świąteczny obiad starszego sąsiada, który nie ma już rodziny, ani nikogo bliskiego. Chcemy pokazać, że każdy z nas może zrobić coś dobrego dla seniorów, a towarzystwo drugiego człowieka jest odpowiedzią na część bolączek, które doskwierają osobom starszym.
Podczas Spotkania planujemy zapewnić gościom wspólne pieczenie i dekorowanie 🥮🍪pierniczków świątecznych, kolędowanie ,👨‍⚕️🎅wizytę Św. Mikołaja, świąteczny obiad oraz dla każdego uczestnika upominek🎁🎀.
Osoby zainteresowane udziałem zapraszamy do kontaktu telefonicznego nr 784645228 do dnia 15.12.2023 w celu rezerwacji miejsca.
Jeśli będą osoby, które mają problem z dojazdem zapewnimy transport do lokalu i z powrotem do miejsca zamieszkania. Mile widziani Seniorzy wraz z opiekunami.

Do zobaczenia.

Menu
Skip to content