O NAS

Pełne zaufanie

W szerokiej gamie naszych usług znajda państwo wszystko co jest niezbędne w prawidłowym i godnym funkcjonowaniu życia codziennego podopiecznych.

Profesjonalizm

Prowadzimy usługi godzinowe świadczone w miejscu zamieszkania podopiecznego jak również całodobową opiekę jaką świadczymy w mieszkaniu wytchnieniowym w Białogardzie oraz w Tychowie.

Bezpieczeństwo

Świadczymy również usługi opiekuńcze w mieszkaniu wytchnieniowym w Białogardzie i w Tychowie gdzie opieka jest w pełni bezpłatna i całodobowa.

Osoby, które już nam zaufały

Polecam z calego serca Dom Wytchnienia i Pania Anie. Dziewczyny robia wspaniala robote, pelen profesjonalizm i moc empatii do pacjenta! Dziekuje Wam jeszcze raz, pozdrawiam❣

Ewa Roksana

Brawo!! polecam z całego serca 🥰 To miejsce jest godne uznania 😍Pracują tam ludzie którzy dają z siebie 100% .Szacunek i oddanie dla starszych i schorowanych ludzi. Mój Dziadziuś 97 letni był i wspomina to miejsce z uśmiechem na twarzy.❤

Ania

NASZA OFERTA

Wszystkie opiekunki zajmujące się podopiecznymi w mieszkaniach podopiecznych jak również w mieszkaniach wytchnieniowych są pełne ciepła, serdeczności, wyrozumiałości oraz cierpliwości.

Zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się ze szczegółami pełnej gamy naszych usług oraz skorzystania z naszej oferty.

Nasze Wsparcie – usługi opiekuńcze zapewnią Państwu najwyższej jakości świadczenia.

Menu