O NAS

Pełne zaufanie

W szerokiej gamie naszych usług znajda państwo wszystko co jest niezbędne w prawidłowym i godnym funkcjonowaniu życia codziennego podopiecznych.

Profesjonalizm

Prowadzimy usługi godzinowe świadczone w miejscu zamieszkania podopiecznego jak również całodobową opiekę jaką świadczymy w mieszkaniu wytchnieniowym w Białogardzie oraz w Tychowie.

Bezpieczeństwo

Świadczymy również usługi opiekuńcze w mieszkaniu wytchnieniowym w Białogardzie i w Tychowie gdzie opieka jest w pełni bezpłatna i całodobowa.

Osoby, które już nam zaufały

Polecam z calego serca Dom Wytchnienia i Pania Anie. Dziewczyny robia wspaniala robote, pelen profesjonalizm i moc empatii do pacjenta! Dziekuje Wam jeszcze raz, pozdrawiam❣

Ewa Roksana

Brawo!! polecam z całego serca ? To miejsce jest godne uznania ?Pracują tam ludzie którzy dają z siebie 100% .Szacunek i oddanie dla starszych i schorowanych ludzi. Mój Dziadziuś 97 letni był i wspomina to miejsce z uśmiechem na twarzy.❤

Ania

O Fundacji

Fundacja Nasze Wsparcie została założona w 2021r. Fundacja jest przedsiębiorstwem społecznym a celem jej jest działalność społeczna czyli ochrona i promocja zdrowia, ochrona dóbr kultury i tradycji, upowszechnianie kultury fizycznej i sportu, pomoc społeczna oraz działalność gospodarczo- użyteczna. Fundacja prowadzi działalność związana z opieka nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi. Ważnym elementem działalności Fundacji jest wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego.

 

Nasze Wsparcie – usługi opiekuńcze zapewnią Państwu najwyższej jakości świadczenia.

Menu
Skip to content